PALMA a.s.

Spojenie tradície a vysokej kvality.

Spoločnosť Palma prináša svojim zákazníkom kvalitné produkty už od roku 1920.
Palma je slovenská tradičná značka, ktorá je významným hráčom najmä v sortimente rastlinných olejov, margarínov a tukov na pečenie, ale aj v segmente kozmetiky a detskej kozmetiky.

Portfólio Palma produktov dnes tvorí 13 značiek :
Raciol, Heliol, Fritol, Oliol, Ocho, Palmarin, Helia, Cera, Veto, Palma Ráno, Bupi a Voux.

Podľa prieskumu GfK 4 z 5 slovenských domácností sú spotrebiteľmi Palma produktov v segmente rastlinných olejov, margarínov a tukov na pečenie. Denne sa na Slovensku predá takmer 10 tisíc kusov Palma produktov. Podľa prieskumu Nielsen 76% všetkých predaných detských mydiel tvorí značka Bupi, ktorá je už na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov.

Spoločnosť Palma je moderná značka s dlhou tradíciou, pričom kladie dôraz na inovácie a kvalitu svojich výrobkov. Svojimi produktmi sa prispôsobuje moderným trendom, tak aby naplnila očakávania svojich spotrebiteľov, o čom svedčí aj vysoká spokojnosť spotrebiteľov v pravidelných prieskumoch.
Značka Raciol získala za rok 2014 hodnotenie Superbrands. Toto ocenenie je významným ukazovateľom spojenia tradície a vysokej kvality, ktorú oceňujú nielen spotrebitelia, ale aj odborná verejnosť.

V posledných rokoch spoločnosť Palma expanduje na zahraničné trhy. Svoje produkty predáva nie len na Slovensku, ale aj v Českej republike a Maďarsku.

hore