PALMA a.s.

Spojenie tradície a vysokej kvality.

Spoločnosť Palma prináša svojim zákazníkom kvalitné produkty už od roku 1920.
Palma je slovenská tradičná značka, ktorá je významným hráčom najmä v sortimente rastlinných olejov, margarínov a tukov na pečenie, ale aj v segmente kozmetiky a detskej kozmetiky.

Portfólio Palma produktov dnes tvorí 12 značiek :
Raciol, Heliol, Fritol, Ocho, Palmarin, Helia, Cera, Veto, Palma Ráno, Bupi a Voux.

Podľa prieskumu GfK 4 z 5 slovenských domácností sú spotrebiteľmi Palma produktov v segmente rastlinných olejov, margarínov a tukov na pečenie. Denne sa na Slovensku predá takmer 10 tisíc kusov Palma produktov. Podľa prieskumu Nielsen 76% všetkých predaných detských mydiel tvorí značka Bupi, ktorá je už na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov.

Spoločnosť Palma je moderná značka s dlhou tradíciou, pričom kladie dôraz na inovácie a kvalitu svojich výrobkov. Svojimi produktmi sa prispôsobuje moderným trendom, tak aby naplnila očakávania svojich spotrebiteľov, o čom svedčí aj vysoká spokojnosť spotrebiteľov v pravidelných prieskumoch.

Značka Raciol získala 5x po sebe hodnotenie Superbrands (roky 2018, 2017, 2016, 2015, 2014). Toto opakované ocenenie je významným ukazovateľom spojenia tradície a vysokej kvality, ktorú oceňujú nielen spotrebitelia, ale aj odborná verejnosť.

Tajomstvom úspechu značky Raciol je stabilne vysoká, neustále kontrolovaná kvalita, na ktorú sa môžu zákazníci vždy spoľahnúť.

V uplynulých rokoch získali okrem Raciolu viaceré značky od spoločnosti Palma ocenenia a certifikáty kvality - certifikát kvality Slovak GOLD, ocenenie Značka kvality SK, Best Buy award..., ktoré deklarujú vysokú kvalitu našich receptúr.

hore